Kosmetika Diet esthetic s hlemýždím slizem

10.09.2013 20:54

Hlemýždí sliz – Hippokratův dávný lék na zanícenou pleť. | Diet esthetic                

Snail Extract Diet Esthetic, krém s hlemýždím extraktem 50ml, Vit Vit - Velbloudí hydratace


Více zde:

Diet esthetic VIT VIT krémHlemýždí sliz má opravdu výborné hydratační schopnosti, které jsou srovnatelné s velbloudí schopností držet vodu v těle.  Jak známo, vláčná a hydratovaná pleť = pleť, kterou později a méně postihují vrásky! 

 

 

Snail Extract Diet Esthetic, Gel s hlemýždím extraktem 50ml

 

Hladká a čistá pleť bez pupínků a jizviček

Diet esthetic VIT VIT gelKyselina salicylová, látka, která se přidává do přípravků pro problematickou pleť má sklony pokožku vysoušet. Kdežto hlemýždí ​​sliz hojí a zároveň hydratuje pokožku. To pomáhá odstraňovat zarudnutí pokožky a neatraktivní pigmentaci vyschlých pupínků. 

Chilští chovatelé hlemýžďů jsou účinky přímo nadšeni. Všimli si, že je jejich kůže nejen hladká a jemná, ale řezné rány a jiná zranění se hojí mnohonásobně rychleji.

A jizvičky, které způsobilo akné? Můžete se vyhnout bolesti při chemickém nebo laserovém ošetřování jizev. Produkty s  hlemýždím slizem pomáhají obnovit hladkou a čistou pleť bez jizev.

 

Regenerace tkání díky 100% přírodnímu složení

V mladém věku si kůže vytváří dostatečné množství kolagenu a elastinu – to je důvodem, proč je pevná a pružná. Když překročíme 25. rok života, zásobování pokožky živinami snižuje.

Sliz tvoří vysoce koncentrované reparačních proteinů, stimuluje syntézu kolagenu a elastinu. Napomáhá k regeneraci kůže a tkání, čímž omezuje výskyt vrásek, skvrn a jizev.

—————

Zpět