Dostaňte se vráskám pod kůži!

25.03.2012 00:15

Dostaňte se vráskám pod kůži!

Ještě hlouběji do pokožky dostat pečující krémy či omlazující séra vám pomůže Dermaroller Medik8 s titanovým pozlacenými jehličkami. Hlavně díky nim se účinné látky dostanou až tam, kde vrásky vznikají. Používání tohoto kosmetického válečku ( dermarolleru ) napomáhá tvorbě kolagenu a elastinu ( samo-opravná funkce kůže ), takže se redukují vrásky, vyhlazují jizvy a jiné kožní nesrovnalosti. Nemějte strach, použití válečku nebolí, jehli jsou miniaturní ( 0,2-0,5 mm ), že jejich píchnutí nebolí.

Víte co to je PIERCING-ROLLEROVÁ MEZOTERAPIE ( dermarollerová mezoterapie )?

Lékaři - dermatologové doporučují piercing-dermarollerovou mezoterapii jako plnohodnotnou alternativu ke klasické injekční mezoterapii. Laicky řečeno " piercing-dermarollerovou mezoterapie " je aplikace derma válečku ( dermarolleru, mezorelleru, skinrolleru ) na ošetřovanou pleť. Rollerová mezoterapie je alternativou laserovým a plastickým zákrokům.

Jaké jsou funkce dermarollerové mezoterapie?

  • stimulace obnovy kolagenu a elastinu
  • transdermální aplikace krémů, sér a roztoků

Kdo provádí PIERCING-ROLLEROVOU MEZOTERAPII ?

Výkon provádí proškolený lékař nebo kosmetička. Rozdíl je v tom, že kosmetička může pracovat s délkou jehlic do 0,5mm a lékař do 1,5mm.

Co a jak se může aplikovat PIERCING-ROLLEROVOU MEZOTERAPIÍ ?

Jsou to roztoky nebo séra na bázi kyseliny hyaluronové, kmenové buňky, biomimetické peptidy, enzymy atd. Podstata rollerové mezoterapie spočívá v nanesení účinné látky na důkladně očištěnou pokožku. Poté se na kůži přiloží derma váleček s mikrojehličkami a křížově se pojíždí ošetřovaná partie ( dochází k perforaci kůže ) a tím se usnadňuje cesta výživným látkám do podkoží a současně se stimuluje přirozená tvorba kolagenu a elastinu. Výsledky každodenní péče jsou znatelné po 30 - 40 dnech.

          KUP dermaroller s titanovými mikrojehličkami 0,3mm

           KUP dermaroller s titanovými mikrojehličkami 0,2mm 

 

 

 

 

—————

Zpět