Parní bylinná lázeň - parní box

Bylinná parni lazeň

Bylinná parní lázeň je unikátní léčebná procedura s blahodárným působením tepla při napařování těla bylinami, zaměřená na dokonalou očistu pokožky celého těla, mysli i duše. Její kořeny pochází ze staroindické přírodní medicíny „AYURVEDA“, známé již několik tisíc let.

Je příjemný zdroj relaxace, regenerace a detoxikace. Jedná se o napařování celého těla pomocí léčivých bylin, éterických olejů a solí z Mrtvého moře.

Blahodárným působením tepla se Váš organismus prokrví a uvolní. Vaše cirkulační kanálky se otevřou, tělo se zbaví toxinů prostřednictvím pokožky, a póry se vyčistí až do hloubky. Použité vůně aromatických směsí Vás osvěží, zklidní Vaši mysl i duši a navodí Vám příjemný pocit radosti. Budete se cítit jako znovuzrozeni.

Teplota uvnitř prostoru lázně je do 40°C při téměř 100 % relativní vlhkosti páry. Pouze tato teplota zajistí správné a přirozené pocení Vašeho těla. Díky příjemně nízké teplotě dochází k dokonalému pronikání léčivých bylinných složek a kyslíku do těla. Je to velmi jemná a k Vašemu tělu šetrná metoda . Hlava je mimo napařovací prostor. Váš účes tak zůstane zachován. Je vhodná i pro ty, kdo nesnesou klasickou saunu.

Ošetření těla napařováním před aplikací jakékoli jiné terapie podpoří její účinek a originalitu.

Kontraindikace:

  • akutní horečka
  • kožní onemocnění
  • akutní potíže s dýchacím ústrojím
  • těhotenství

Popis procedůry

 KUP bylinnou parní lázeň s magnetoterapií


Fotogalerie: Parní bylinná lázeň

/album/fotogalerie-parni-bylinna-lazen/awa-bylinna-parni-lazen-jpg/
/album/fotogalerie-parni-bylinna-lazen/awa-parni-bylinny-box-jpg/
/album/fotogalerie-parni-bylinna-lazen/awa-bylinna-parni-lazen6-png/

—————