Stem C´rum, výtažky z kmenových buňěk

Jediný přípravek na trhu, který obsahuje výtažky z kmenových buněk z adipocytní tkáně. Dokáže vytvářet nové kožní buňky a tak zmírňuje již existující jemné vrásky, zároveň brání vzniku nových. Pokud chcete dopřát pleti opravdu luxus, jste na správném místě.

Popis

Koncepce tohoto přípravku je založena na unikátním složení. Výtažky z kmenových buněk podporují tvorbu nových kožních buněk a tak viditelně pleť omlazují. Obsažené růstové faktory posilují pružnost kůže tím, že vyvolávají syntézu kolagenu, elastinu a jiných ECM (extracelulární matrix - mezibuněčný prostor).  Pokožka je tak po aplikaci celkové kúry viditelně mladší, maximálně hydratovaná a zregenerovaná. Jako jediný přípravek na trhu obsahuje Stem Cŕum SR (Skin Rejuvenation) výtažek z kmenových buněk z humánního adipocytu, nikoliv bezvýznamné výtažky z různých rostlin.
 

Účinky

Výtažek z kmenových buněk pomáhá proliferovat neboli množit stávající kožní buňky, což viditelně omlazuje pokožku. Celkem 5 růstových faktorů vyvolává v pokožce syntézu kolagenu, elastinu a dalších součástí mezibuněčného prostoru. Tím se redukují stávající jemné vrásky a pokožka je ideálně hydratována. Niacinamid (vit.B3) přispívá k dobrému stavu pokožky. Doporučujeme používat v kombinaci s derma válečkem pro zvýšení účinku.
 

Výhody

  • Jedinečný produkt dle složení.
  • Kúra, která se aplikuje po dobu 6-ti týdnů.
  • Redukce vrásek, celkové omlazení pokožky.
 

Určeno pro

Muže a ženy, 35+ zejméma pro povadlou a ochablou pleť
jinak doporučujeme sérum HSR
 
Aplikace:
 

Složení

Rh-oligopeptid-1 (EGF) 
Rh-oligopeptid-2 (IGF-1) 
Rh-polypeptid-1 (bFGF) 
Rh-polypeptid-2 (TRX, Rh-polypeptid-5 (TGF-B3) 
Rh-polypeptid-11 (aFGF) 
Výtažek upraveného humánního adipocytu (výtažek z kmenových buněk lidského tuku)
niacinamid (vit.B3)