Nanotechnologie - Nanomezoterapie

Systém pronikání do kůže - nanotechnologie

Technologie nanokapslí

Technologie nanokapslí společnosti Caregen zefektivňuje pronikání účinných látek do kůže. Navíc jsou molekuly díky nanokapslím chráněny před endogenními proteázami.

 

Výhody nanokapslí

  • vyská stabilita s dvouvrstvou strukturou
  • vysoká homogenita: průměr částic je 140nm a více než 80% částic má menší velikost než 100nm
  • účinné umístění kosmetických složek do vrstvy kůže

 

V boji proti hlubokým vráskám je tedy nejlepší používat výrobky, které budou ovlivňovat přímo pojivovou tkáň v oblasti škáry a vrátí vaší pleti původní objem.
Je klinicky testováno, že technologie nanokapslí je nejúčinnější v odstraňování vrásek.

Pronikání nanokapslí pod pokožku

Proč?

Protože díky této technologii absorbuje kůže nejvíce účinných látek.

A jak to celé vlastně funguje?

Nanotechnologie je obor, který se zabývá částicemi řádově o velikosti jedné miliardtiny metru, tedy nanometru. Díky velikosti těchto částic proniknou účinné látky výrobku snadno vrchní vrstvou vaší kůže, pokožky, a působí přímo tam, kde je potřeba, ve škáře. Nanočástice „vyhledají“ problematické místo, kde došlo k odumření buněk a uvolní účinnou látku, která toto místo vyplní. Pokud tedy budete používat produkty s touto technologií, věřte, že vaše pleť zcela jistě brzy omládne. Stejně tak je možné využívat technologii nanokapslí při péči o vlasy, kdy se účinné látky díky nanotechnologii dostanou přímo do vlasové zárodeční buňky (folikuly), tu stimulují a zabrání tak vypadnutí vlasu.

Technologie nanokapslí se může chlubit účinností až 80%, přičemž přípravky bez nanotechnologie pouze s 1-3%.