Omlazení kmenovými buňkami, cesta jak "posunout čas zpět".

Výtažky z kmenových buněk proti vráskám

Jediný přípravek na trhu, který obsahuje výtažky z kmenových buněk z adipocytní tkáně. Dokáže štěpit nové kožní buňky a tak zmírňuje již existující jemné vrásky, zároveň brání vzniku nových. Pokud chcete dopřát pleti opravdu Luxus, jste na správném místě.

KUP 8 ti týdenní kůru s kmenovými buňkami na omlazení pleti

Popis kmenových buněk

Koncepce tohoto přípravku je založena na unikátním složení. Výtažky z kmenových buněk podporují tvorbu nových kožních buněk a tak viditelně pleť omlazují. Obsažené epidermální růstové faktory posilují pružnost kůže tím, že vyvolávají syntézu kolagenu ( pevnost ), elastinu ( pružnost ), lamininu, fybronektin, kyslina Hyaluronová  ECM (extracelulární matrix - mezibuněčný prostor).  Pokožka je tak po aplikaci celkové kúry viditelně mladší, maximálně hydratovaná a zregenerovaná. Jako jediný přípravek na trhu obsahuje výtažek z kmenových buněk z humánního adipocytu (adipózní tkáň - ASC), nikoliv výtažky z různých rostlin.
Kmenová buňka odvozená z adipózní tkáně ( ASC ) je somatická  Mesenchymální kmenová buňka obsažená v tukové tkáni. ASC jsou multipotentní buňky, jichž je v tkání dostatečné množství a proto jsou vhodné jako zdroj buněk v oblasti regenerativní medicíny. Infiltrované složky podporují dělení dospělých kmenových buněk na buňky kůže, a mají tak účinky působící proti stárnutí, vráskám, vypadávání vlasů a rozjasňují pokožku.
 

Typy kmenových buněk

Embryonální kmenové buňky ESC

Z etických důvodů zatím nebyla povolena v USA a v zemích EU žádná studie s ESC u člověka a žádné léčebné podání ESC člověku, protože se jedná o závažný etický problém jejich získávání.

Indukované pluripotentní kmenové buňky iPSC

iPSC buňky jsou svými vlastnostmi velmi podobné embryonálním kmenovým buňkám. Jejich výhodou je, že se jedná o buňky pacientovi vlastní a tudíž odpadá problém s imunologickou netolerancí, jako je tomu u buněk derivovaných z embryí.

Dospělé kmenové buňky ASC

ASC je (na rozdíl od ESC) povoleno používat i léčebně. V poslední době se ukazuje, že i diferencované buňky se mohou za určitých okolností zpětně měnit v buňky nediferencované. A právě tento typ kmenových buněk využívá společnost CAREGEN.

 

Účinky

Výtažek z kmenových buněk pomáhá doplnit a dělit stávající kožní buňky, což vede k výraznému omlazení pokožky.Pět růstových faktorů vyvolává v pokožce syntézu kolagenu, elastinu a dalších součástí mezibuněčného prostoru. Tím dochází k redukci stávajících jemných vrásek a pokožka je optimálně hydratována. Niacinamid (vit.B3) přispívá k rovnovážnému stavu pokožky. Doporučujeme používat výtažek z kmenových buněk v kombinaci s mikrojehličkami a nebo aplikačním derma válečkem  pro efektivnější vpravení výživných látek do dermis.
 

Platforma technologie

Růstové faktory

Společnost Caregen se věnuje výzkumu a vývoji růstových faktorů, vytvářených transformovaným bakteriálním systémem. Vývoj růstových faktorů vysoké kvality a schopnost masové výroby jsou základními aspekty technologie Caregen.

Biomimetické peptidy

Společnost Caregen vyvíjí řadu biomimetických peptidů a s úspěchem je prodává jako kosmeceutika. Caregen je špička v oboru vývoje biomimetrických peptidů pro kosmeceutické použití.

Zlepšení pronikání do kůže

Společnost Caregen vyvinula technologii nanokapslí, která umožňuje proniknutí aktivních látek do kůže. Každá účinná látka společnosti Caregen je účinnější proniknutí do kůže zabalena do nanokapslí.

Výzkum kmenových buněk

Společnost Caregen se zaměřuje na výzkum proliferace kmenových buněk a jejich aplikaci pro kosmeceutické použití.

proliferace = množení = dělení

Pro koho jsou určeny?

pro muže i ženy, 30+

 

Počet opakování kůry s kmenovými buňkami

aplikace výtažků z kmenových buněk je 1x za týden po dobu 4 týdnů, poté poslední pátá aplikace za 14 dnů, celkem tedy kůra s kmenovými buňkami trvá 6 týdnů
 
Aplikace kmenových buněk