Lasocare BASIC fotocitlivý gel

Biostimulační  lasery se staly v současnosti velmi oblíbenými pro svoji účinnost, výsledky a  příznivou cenu pro klienty. Díky špatné informovanosti je využíváno pouhých 30% z celkovýčtu možných aplikací laseru. Nyní je Laser používán k hojení a regeneraci drobných jizev, ošetření oparů. Pokud je vyjímečně nasazen k prevenci tvorby vrásek, pak je to většinou bez odborné přípravy pleťového povrchu a bez nutných postupů.

Aplikací biostimulačního laseru vede k viditelnému zkvalitnění buněčných funkcí ( např. zvýšená látková výměna, nová tvorba elastynových a kolagenových vláken). Dochází však ke kyslíkové dysharmonii ( tzv. "kyslíkový dluh") a tím zpomalení procesu omlazení. Z toho důvodu používáme metodu s klíčovým Lasocare BASIC gelem, který svým vyjímečným složení ( lactoferrin a laktoperoxidáza )  a současně aktivujeme gel  Biostimulačním laserem s danou vlnovou délkou ( barvou světla ).Tím dojde k potřebnému doplnění kyslíkového dluhu v hloubce pleťových pórů.Laktoferrin,  látka aktivizující se laserem má dvě vyjímečné vlastnosti:

  • schopnost předat impulz své družce laktoperoxidáze. Ze vzniklé reakce vzniká voda, oxid uhličitý a kyslík. Část kyslíku je vstřebána a část prokysličuje buněčné vrstvy a brání šíření baktérií.
  •  doslova "hlad po iontech železa" a tím odumírání bakterií

Z uvedeného mechanismu jsou zřejmé klíčové účinky metody LASOCARE

  •  první fáze - prokysličení buněčných struktur a tím k  vyhlazení a vypnutí pleti
  •  druhá fáze - dochází k odumírání bakterií v hloubce pórů i na povrchu pleti.Je to nejúčinnéjší způsob čištění pleťi v souladu s přirozenými funkcemi lidského organismu.

Metodu LASOCARE využíváme u klientek, kde se projevuje sklon k tvorbě vrásek, disharmonické vyživě pleti, trudovitosti, zanášení pórů a sklon k "nečisté pleti".
V praxi je metoda LASOCARE součástí pracovních postupů kosmetičky, a tedy nevyžaduje žádnou změnu od ustálené praxe.

Jak používat metodu LASOCARE?

Na začátku provedeme očištění povrchu pleti. V druhém kroku naneseme na povrch tenký film gelu LASOCARE a následně jej aktivujeme laserem přesně stanovené vlnové délky. Dále pak pokračujeme standardním způsobem. Doba aplikace Biostimulačním laserem se  šesti až deset minut. Následně je třeba dodávat pleti tenkou vrstvu gelu v rámci pravidelné každovečerní měsíční péče. V případě přerušení dodávky gelu do pokožky na více, než 24 hodin, je nutná nová aktivace Biostimulačním laserem. Klientka si zakoupí Lasocare BASIC gel s obsahem ca 12,8 ml který vystačí na přibližně třicet dní pravidelné každovečerní měsíční péče.

Po uběhnutí primárního cyklu 30 dní začíná regenerační cyklus znovu návštěvou kosmetického salonu a novou aktivací laserovým paprskem.
Praxe ukazuje, že po aplikaci Lasocare BASIC klientky potvrzují pocit svěžesti a hydratace pleti, která se  projevuje na vypnutí nerovností a jemných vrásek a nerovností.

Kde koupit  LASOCARE BASIC fotocitlivý gel?

Lasocare Basic a Lasocare Smaragd je možno koupit v AWA relaxačním centru nebo na e-shopu AWA shop Brno

 

Chcete-li, aby vaše pleť byla jasnější, vyhlazenější, aby jste zkrátka "byla mladší ", pak je Biostimulační laser LASOCARE pravá volba.