Lasocare Smaragd gel s kmenovými buňkami

Biologicky vysoce účinný krém k opravě pleťových buněk

 Kosmetický průmysl hludá již řadu desetiletí, jak zastavit stárnutí a vrátit dokonce "čas zpět". Výsledky moderní vědy a technologie nás v posledním desetiletí přiblížily o velký kus cesty k cíli.


Lasocare Smaragd je koncentrovaný tekutý krém, který kožním kmenovým buňkám vrací schopnost opravovat škody, vzniklé stárnutím. Velmi efektivně vyhlazuje vrásky, zabraňuje vysychání kůže, pomáhá zklidnit některé alergie. Pleť získá během pravidelného používání svou bývalou elasticitu a pevnost zpět a je schopna si tyto vlastnosti dlouhodobě udržet.


Přirozené stárnutí buněk je důsledkem vyčerpání jejich schopnosti plnit standatdní funkce v liském těle. Koloběh obnovy buněk, odumíraní a nahrazování buňkami novými se postupně zpomaluje. Proč? S věkem klesá aktivní počet i schopnosti kmenových buněk. 

 

A to je také příčina proč se přibývajícím věkem objevují vrásky, koloběh obnovy buněk se zpomaluje. Když přidáme špatnou životosprávou, kouření, stres, nedostatek pohybu, UV záření a nesprávnou péčí o pleť...... Už tomu rozumíte?

Výzkumem bylo zjištěno, že příčina klesající schopnosti regenerace buněk je  v poklesu koncentrace tzv. doprovodných molekul buněčného séra. Pokud dodáme bunkám tyto séra, obnoví se i schopnost jejich regenerace. Vzhledem ke komplikovanosti získat kmenové bunky z živočišné říše, vědci použily rostlinnou říši.
Jako základ pro kmenové buňky byla zvolena švýcarské jabloň jménem "Uttwiler spätlauber" a to pro její vyjímečné vlastnosti plodu, houževnatost, trvanlivost a odolnost. Tento přípravek doslova stárnutí aktivně zabraňuje a nikoliv jen vyhlazuje.

Využití Smaragd gelu LACOCARE

Koncentrovaný krém s obsahem kmenových buněk má vysoký obsah účinných látek a umožňuje  použití na vlhkou pleť ve velmi tenké vrstvě. Objem v tubě Smaragd gelu je dostatečný na každodenní měsíční aplikaci na oličej, krk a dekolt.

Postup

  • očistěte důkladně pleť a opláchněte vodou
  • pokud používáte Lasocare Basic ( základní gel s aktivací biostimulačním laserem ), aplikujte jej v tenké vrstvě jako základ
  • na mírně vlhkou pleť naneste tenkou vrstvu Smaragd gelu
  • krouživými pohyby a mírným tlakem  aplikujte do pleti a následně získáte sametový povrch pleti