Laserová poradna

Vzniká alergie na gel, případně na laserové záření?

LASOCARE řadíme mezi hypoalergenní ( tlumící alergie ), tedy alergie tlumící metody. Někdy pozorujeme dočasné zrůžovění přecitlivělé, popraskané nebo větrem ošlehané kůže krátce po aplikaci. Je to pozitívní známka lepšího prokrvení a zahájení léčebného procesu v povrchových vrstvách pleti. V takovém případě pokračujte v ošetřování a máte - li pochybnosti, konzultujte s Laserovým centrem Lasocare.

—————

Nemůže mi Biostimulační laser LASOCARE ublížit? Je to přece záření!

Prosím rozlišujte velmi pečlivě mezi destruktivním zářením, ionizujícím ( rentgen, ultrafialové světlo ) a blahodárným zářením neionizujícím ( viditelné světlo, červený, zelený nebo infračervený laser ). Laserový paprsek nízkého výkonu dodává kůži informaci, jak by se měla regenerovat, ale do buněčných funkcí nezasahuje. Proto je BIOSTIMULAČNÍ LASER nejšetrnějším a paradoxně i nejpřírodnějším prostředkem, jaký má dnes moderní kosmetika kdyspozici.

—————

S jakými přípravky se LASOCARE nesnáší?

Jako vždy je třeba si dávat pozor na agresivní čístící pleťové vody. Laserový gel byl testován prakticky se všemi známými kvalitními kosmetickými přípravky. Po ošetření několika ticíc zákaznic nebyly shledány významější nežádoucí reakce.

—————

Slyšela jsem o zpevňování poprsí metodou LASOCARE. Co je na tom pravdy?

Při vývoji metody výrobce tento cíl sice nesledoval, ale je pravdou, že četné salóny tuto metodu rozšířily přes dekolt a poprsí. Zpevnění kolagenních vláken se skutečně velmi výrazně projevuje i zde.

—————

Pomáhá BIOstimulační laser LASOCARE proti celulitidě?

Výrobce se o tom primárně nezmiňuje, ale mnohá pracoviště Biostimulační laser LASOCARE proti celulitidě skutečně skutečně s úspěchem nasazují. Využívají tak kombinovaného efektu zpevnění kůže a hlavně zlepšení subkutální, tedy podkožní látkové výměny. Nasazují však nedávno vyvinutou velkoplošnou sondu HEXALINE s šesti laserovými paprsky nebo LASEROVÝ SCANNER PANORAMA s dvanáctilaserovými paprsky. Aktivační čas se pohybuje kolem 20 min. na danou partii těla. I přes naši počáteční skepsi jsou dosažené výsledky překvapivě dobré.

—————

Pomáho BIOstimulační laser LASOCARE po depilaci voskem?

Při voskové depilaci je kůže značně namáhána a vystavena mikrobiálním vlivům. Lasocare ji rychle uklidňuje, regeneruje a čistí. Pro odstrňování chloupků však doporučujeme používat šetrnější a hlavně trvalou metodu fotoepilace.

—————

Pomáhá BIOstimulační laser Lasocare u rozšířených žilek ( koperóza )?

Biostimulační laser sice výrazně zlepšuje pružnost cévní stěny, ale na skutečně efektivní odstraňování těchto tzv. teleangiektázií je vhodnější návštěva specializovaných pracovišť pod lékařským vedením. Kosmetický salón a zde používané typy laserů nejsou vyřešení kuperózy.

—————

Proč je výsledný efekt metody Lasocare vidět nejlépe na kuřácích?

Pleť kuřáků je přes krevní oběh zatížena škodlivinami vznikajícími při spalování papíru a tabáku z cigaret. Její prokrvení je silně omezeno, trpí výrazným kyslíkovým dluhem, pevnost a pružnost se vytvářejí. Ošetření metodou LASOCARE škodliviny rychle odplavuje a vyrovnává kyslíkový dluh. Na mikroskopických snímcích je proto rozdíl pleťi před a po ošetření kuřaček mnohem zřetelnější, než tomu je u nekuřaček.

—————