Laserová poradna

Jak dlouho po otevření tuby krém vydrží, musím jej skladovat v ledničce?

Otevřená tuba vydrží v chladnu až 6 měsíců, ale při správném používání na obličej, krk a dekolt ji spotřebujete za 30 dní. Neotevřená tuba vydrží 3 roky.Skladování v ledničce není nutné, postačí chladná a temná místnost. Teploty nad 55 stupňů a dopad slunečních paprsků laserový gel znehodnocují.

—————

Musím si gel nanášet každý den?

Chcete.li dosáhnout výborných výsledků, rozhodně ano! Pravidelným nanášením laserového gelu je podmíněna správná funkce metody LASOCARE v kombinaci s aktivací Biostimulačním laserem. Při prvním ozáření laserem je reakce v kůži nastartována. Každý večer pravidelně ošetřete laserovým gelem ozařované části, aby se energie z předešlého ošetření přenesla na další den.

—————

Kdy je nejlépe laserový gel nanášet?

Z praktických testů vyplývá, že nejvýhodněnjší doba je večer po odlíčení a očištění pleti. Po nanesení gelu můžete použít Váš obvyklý noční krém.

—————

Neuškodí mi, pokud budu metodu LASOCARE užívat celoročně?

Ne, metoda LASOCARE je základem běžné péče o pleť a její přednosti se projeví nejzřetelněji právě během skutečně pravidelného používání. Celoroční užívání metody LASOCARE udržuje pleť v přirozené rovnováze: vitální, čistou a dýchající.

—————

Často slýchám pojem MĚSÍČNÍ KŮRA LASOCARE a CYKLUS LASOCARE? J aký je v tom rozdíl?

Pozor na názvosloví: to co se nazývá "měsiční kůrou", je nesprávné označení pro pravidelné měsiční cyklické ošetření metodou LASOCARE s laserovým gelem a biostimulačním laserem, hovorově nazývané "lazokérový cyklus".Pojem "kůra" používejte jen tehdy, chcete-li označit čas od času prováděné zvláště intenzívní ošetření například u velmi poškozené či namáhané pleti.

—————

Zlepší se účinek, když budu chodit na laserovou aktivaci každý den?

Ano, zlepší se výrazně! Pokud máte možnost chodit na Biostimulační laser častěji a využívat tzv. intenzivní LASOKÉROVÝ CYKLUS, zajistí Vám vícenásobný osvit  bio laserem rychlejší a hlubší účinek ošetření.

—————

Mohu po ukončení měsíčního cyklu metodou LASOCARE začít ihned s cyklem novým?

Ano, po spotřebování tuby s laserovým gelem a ukončení "měsíční kůry" , můžete začít s novým cyklem.Zavisí na stavu pleti. Počet opakování " MĚSÍČNÍ KŮRY" není omezen. Pro udržovací kůra stačí používat každý večer laserový gel  a jednou za měsíc aplikovat ošetření BIOSTIMULAČNÍM LASEREM.

—————

Zmizí vrásky po aplikaci laserové metody LASOCARE s laserovým gelem ihned?

Po prvním nanesení laserového gelu a jeho aktivaci BIOSTIMULAČNÍM LASEREM je patrné znatelné vylepšení vzhledu pleti. Pleť je viditelně oživena, hydratována, profil vrásek je plošší. Tyto účinky se v dalším průběhu " LASOKÉROVÉHO CYKLU" ještě zvýrazní, je však třeba dodržet pravidelnost každodenní aplikace laserového gelu ( večer ). Nějvyšší účinek je dosahován při pravidelném denním ošetřování laserovým gelem  v kombinaci s laserovým ošetření ( tzv. LASOKÉROVÝ CYKLUS" ).

—————

Nevznikne návyk nebo závislost na nějaké látce obsažené v gelu?

Ne. Gel LASOCARE nevyvolává žádnou závislost, pokud závislostí nemyslíte touhu po dokonalém vzhledu pleti. Látky obsažené v gelu byly pečlivě a dlouhodobě prověřovány a žádný návyk nevyvolávají.

—————

Prohloubí se moje vrásky, když přestanu metodu LASOCARE používat?

Ne, ale je zajímavé, jak často tuto otázku slýcháme Vrásky se samozřejmě neprohloubí, jejich profil zůstane i po přerušení nebo vysazení laserového gelu plošší, protože během lasocarové péče jste takříkajíc stála na " brzdě stárnutí" vaší pleti.

—————