Kosmetický biostimulační panoramatický laser LASOCARE

Co je Biostimulační laser?

Laser je nový druh záření se specifickými vlastnostmi v podobě koherence, čistoty a brilance, které v přírodě nenajdeme. Působí na buněčné struktůry nenásilným způsobem. Živočišná buňka není schopna tak, jako rostliny zpracovávat denní světlo, ale dokáže velmi dobře využít právě světlo laseru. Laserové světlo povzbuzuje metabolismus buňky. Tento jev je nejzřetelnější v urychlení hojení ran a popálenin.

Jaké jsou možnosti Biostimulačního laseru v estetické kosmetice?

Účinek světla generovaný biostimulačním laserem má čtyři oblasti:

 • imunostimulace - zvýšení obranyschopnosti organismu,
 • analgezie - potlačení lokální bolesti, analgetický ( proti bolesti )
 • protizánětlivost ( antiflogistika ) hojení zánětů
 • regenerace-biostimulace. obnovení tkáně buněk nebo její funkčnosti

V dermakosmetologii pracujeme s posledně zmíněnou oblastí, kde využíváme biostimulační efekt na znovuobnovení mladistvého vzhledu a funkce pleti - povadlá pleť s vráskami, jizvy, strie, poruchy hydratace, popáleniny. Třetí oblasti proti zánětlivé - např. AKNÉ, , taktéž používáme v kosmetologii. Druhou oblast ponecháváme lékařům a první oblast s úspěchem využíváme u OPARŮ ( herpes).

Kosmetický biostimulační laser je dnes společně s radiofregvencí, jehličkovou mezoterapií, pulzním světlem ( IPL ) a ultrazvukovou špachtlí nadstandardem na poli dermakosmetologie a estetické medicíny. Špičkové kosmetičky s vývojem inovativních technologií zařazují ošetření Biostimulačním laserem společně s dalšími přístroji do klasických služeb jako je vyhlazení vrásek, projasnění obličeje, depilace voskem, čištění pleti, permanentní make up, atd. Laser umožňuje zklidnit začervenané pleti po různých ošetřeních.

 

Jak se používá  biostimulační laser  v praxi?

Aplikaci metody LASOCARE má dvě fáze, aktivační - aplikace Biostimulačního laseru a každodenní večerní ošetření fotocitlivým laserovým BASIC gelem doma.

Paprsek generovaný laserem je světlo se zvláštními vlastnostmi, které povzbuzují metabolismus buňky. Průchodem světla buňkou se zvyšuje propustnost membrán, tím dojde k účinnější výživě a snadnějšímu dělení buněk. Důležité je, aby laserový paprsek dopadal kolmo na povrch ošetřované plochy.

Aktivace fotocitlivého laserového BASIC  gelu v AWA kosmetickém salónu

Důkladně očistíme ošetřovanou oblast, mírně navlhčíme a důkladně vmasírujeme laserový gel BASIC do hloubky. Laserový gel aktivujeme laserovým světlem po dobu 7-20 min. v závislosti na diagnóze a poté kosmetička pokračuje ve standardním kosmetickém ošetření ( nanesení pleťové masky či výživného hydratačního krému).

Co se při tom děje?  LACTOFERRIN - OSVĚDČENÁ ANTIOXIDAČNÍ OCHRANA ORGANIZMU PROTI STÁRNUTÍ.

V první fázi je aktivován enzym LAKTOFERRIN ( silný antioxidant ), který "pojídá" ( přeměňuje železnaté ionty na železité ) ionty železa a tím kožní bakterie následně zanikají protože nemají "potravu" ( využívá se např. pro AKNÉ ).

V druhé fázi LAKTOPEROXIDÁZA, což je enzym, který hydratuje, aktivuje a prokysličuje jednotlivé vrstvy kůže a tím přirozeně harmonizuje kyslíkový dluh. Výsledkem je vypnutá omlazená pleť s odpovídajícím tonusem. Laser ovlivňuje fibroblasty ve spodních vrstvách kůže.

Enzym LAKTOFERRIN se aktivuje červeným laserovým světlem určité vlnové délky a tento enzym předá světelnou energii druhému enzymu LAKTOPEROXIDÁZE, která následně produkuje vodu ( H2O), kyslík ( O2) a CO2.Tímto procesem dochází výše zmíněnému vyrovnání "KYSLÍKOVÉHO DLUHU" a zpevňování kolagenových vláken. Výše popsaný proces působení enzymů na červené laserové světlo je dokončen efekt "vymizení drobných VRÁSEK", zpevnění povrchu kůže, AKNÉ A ZMENŠENÍ HLOUBKY VELKÝCH vějířkových VRÁSEK. První výsledky jsou pozorovatelné již po PRVNÍCH APLIKACÍCH biostimulačního LASEROVÉHO OŠETŘENÍ, viditelné zhruba po 14 dnech lasocarové "MĚSÍČNÍ kůry "!!!

Proč používat doma laserový gel?

Domácí použití laserového gelu BASIC každých 24 hodin večer ( po očištění pleti vpravíme pravidelným denním vmasírováním několika kapek gelu a udržíme omlazovací efekt po celý měsíc ) je nutná podmínka pro komplexní BIOstimulační efekt laserovým ošetřením.

Je ošetření Biostimulačním panoramatickým laserem bolestivé ?

Není! Pouze pro fotocitlivé osoby může být ošetření laserem nepříjemné, přestože jsou oči chráněny speciálními brýlemi!

 Co klienti nejvíce žádají při ošetření panoramatickým laserem Lasocare?

 • Vrásky, regenerace a ochablá pleť - jedno z nejfrekventovanějších ošetření. Laser pomáhá ke zlepšení stavu pokožky, k její větší elasticitě a pružnosti. Pleť se celkově zharmonizuje, vypne se, zlepší se její vzhled a dojde k odstranění menších nedostatků. Záleží na stavu pleti klientky? Ano, mladší a udržované pleti postačuje pouze 1 x měsíčně laserové ošetření ( tzv.laserový, lasocarový cyklus) a laserový gel BASIC s pravidelnou domácí péčí jedenkrát denně večer. V případě, že se objevují vrásky a ochablá pleť, nebo chcete ošetřit stávající vrásky doporučujeme 10 aplikací Panoramatického biostimulačního laseru  v průběhu 30 dní v kombinaci s Laserovým gelem BASIC, který aplikujete po uvedenou dobu běžným způsobem doma.( pravidelně denně večer se vmasíruje do pleti). Při pravidelné péči dochází k výraznému zpomalení stárnutí, zvýšení tonusu pleti. Mezi nejoblíbenější partie patří: obličej, krk, dekolt a poprsí.
 • Akné  - jeden z nejobvyklejších kosmetických problémů. Biostimulační laser přispívá k efektivnímu hojení pustulek a zánětlivých papulek již po několika aplikacích. Reakce pleti, u lehčích forem AKNÉ, na Biostimulační laser je ve většině případů viditelná a rychlá, u těžších forem je potřeba delší péče. Doporučujeme  laserový gel BASIC a 10 aplikaci  laserem ( tzv. laserový - lasocarový cyklus). Tím ošetřením dochází k likvidaci i spících ložisek AKNÉ, které v první fázi kůry vystoupí na povrch( dojde k dočasnému zhoršení AKNÉ- tento projev je signál, že se postupuje správně s léčbou akné) .
 •  Strie, jizvičky po akné a drobné jizvy - největší efekt do 3 roků stáří jizev a strií. Mezi nejoblíbenější partie patří: oblast břicha, poprsí a spodní část zad.
 • Celulitida, celulita ( panokulóza ) - idelní pro použití Panoramatického biostimulačního laseru v kombinací s lymfatickou masáží nebo lymfatickými nohavicemi. Mezi nejčastěji požadované oblasti patří: hýždě, stehna.

Jak často absolvovat ošetření pleti Panoramatickým biostimulačním laserem Lasocare?

Doporučuje 2-3 aplikací panoramatickým laserem těsně po sobě a potom 2 x týdně do vyčerpání 10 aplikací, tzv. měsíční lasocarová kůra ( u silnějších forem akné až 20 aplikací), tento počet je doporučen pro odstranění VRÁSEK i AKNÉ !!! Účinnost a efektivita ošetření  LASEREM  spočívá v opakování, které přináší požadovaný efekt!!!  Pokud je pleť hodně zanedbaná ( např. u kuřaček ) je ideální  intenzívní měsíční péče ( měsiční kůra ) každý den! Potom doporučujeme tzv. Měsiční cyklus, což je pravidelné každodenní používání laserového BASIC gelu s aktivací Biostimulačním laserem 1 x za měsíc. Máme tedy dvě fáze:

 • lasocarová měsíční intenzívní kůra ( 10 aplikací za měsíc a pravidelná večerní aplikace Laserového gelu BASIC ) - jednorázová kůra
 • lasocarový cyklus ( 1 aplikace -osvícení laserem na aktivaci laserového gelu lasocare BASIC a pravidelná večerní aplikace  gelu BASIC ) - opakovaný pravidelný cyklus na zastavení stárnutí pleti.
 • nadstavbové pravidelné denní ošetření gelem SMARAGD s obsahem kmenových buněk

 

Kup permanentku na VRÁSKY 10 aplikací Biostimulačním laserem včetně speciálního laserového gelu, který dostanete jako dárek!!!

Kup permanentku na AKNÉ 10 aplikací Biostimulačním laserem včetně speciálního laserového gelu, který dostanete jako dárek!!!

 

Seznam využití Panoramatického biostimulačního laseru v péči o pleť a tělo:

 • akné, jizvičky po akné, opar, lišej, ekzém                                                                              
 • vyhlazení vějířkovitých vrásek, zvýšení hydratace pleti
 • zklidnění pokožky po depilaci, diamantové dermabrazi či klasickém kosmetickém ošetření
 • vylepšení pigmentových vad kůže
 • kuperóza - popraskané žilky, žilní stěny
 • omrzliny, opruzeniny, hematomy, poleptání, proleženiny
 • keloidní jizvy
 • Alopecie -stimulace růstu vlasů a  jejich regenerace ( u žen)
 • regenerace nehtových lůžek
 • celulitida - panokulóza
 • jizvy a odstranění strií
 • omlazení a zpevnění kolagenních a elastinových vláken obličeje, krku, dekoltu a poprsí
 • protizánětlivé účinky, paradentóza

 

Seznam speciální laserové kosmetiky:

Laserový gel Lasocare BASIC

Lasocare SMARAGD s kmenovými buňkami

 

V kosmetických salónech se používá ruční tužková sonda ARGENTUM, která je určena na aplikaci u  oparů, očního okolí, po depilaci horního rtu, na jizvy atd. U větších ploch používáme ruční scanner HEXALINE, který má 6 diod a používá se na dekolt, ruce, celý obličej, akné na zádech atd. Špičku tvoří Panoramatický optický laserový scanner s 12 diodami. Při ošetření  velkých ploch ( např. obličej, krk, dekolt a oblast poprsí nebo celá záda )  panoramatickým biostimulačním laserem  vzniká synergický efekt, kdy spontánní reakce ozařované tkáně se násobí a zvyšuje se blahodárný účinek. Laserové světlo musí dopadat kolmo na pokožku, aby bylo zaručeno správné působení laseru, proto je Panoramatický laser LASOCARE speciálně upraven tak aby laserové světlo mohlo dopadat kolmo na zakřivené plochy jako je obličej, stehna a hýždě ( viz. obrázek ).

 

Laserová poradna

 

Kontraindikace:

 • těhotenství
 • epilepsie
 • zvýšená nebo snížená činnost štítné žlázy ( hyper a hypofunkce)
 • kancerózy a prekancerózy
 • oční sítnice


Diskusní téma: Kosmetický biostimulační laser

Datum: 27.03.2022

Vložil: loveawake.ru

Titulek: Are you 18? Come in and don't be shy!

Welcome to the world of adult Dating loveawake.ru

—————

Datum: 22.01.2022

Vložil: loveawake.ru

Titulek: Are you 18? Come in and don't be shy!

Welcome to the world of adult Dating loveawake.ru

—————

Datum: 30.06.2021

Vložil: Jamespab

Titulek: do it pbn fast

[url=https://pbnwebsite01345.theisblog.com/4266953/an-unbiased-view-of-site-pin-up-france]let's do pbn seo marketing[/url]
[url=https://submitterrss81390.blogaritma.com/4894550/getting-my-link-building-to-work]creature pbn hosting marketing[/url]
[url=https://troyhyofu.blogadvize.com/6575089/not-known-facts-about-site-npi-lookup]creature pbn seo marketing[/url]
[url=https://hectorshvkx.jts-blog.com/4971297/the-smart-trick-of-pbn-site-link-that-no-one-is-discussing]do it pbn fast[/url]
[url=https://peterl666gxo6.liberty-blog.com/profile]create pbn seo for online promotion[/url]


@mmm=

—————

Datum: 10.06.2021

Vložil: Nicoleben

Titulek: high quality. Tools on skin care .always

AllExpress Endless coupons, discounts, promotions and flash deals. Competitive Prices On More Than 100 Million Items. Check Out All Deals on AllExpress. 24*7 Customer care. Buyer's Protection. Free Shipping Worldwide. Secure Payment Method.


[url=https://bit.ly/35c29AV]inexpensive. Production of jewelry .always[/url]
[url=https://bit.ly/35c29AV]The best products. Spare parts for household appliances .always[/url]
[url=https://bit.ly/3cpTG0U]very fast. Spare parts for household appliances . to any place[/url]
[url=https://bit.ly/35c29AV]per day. Women's overalls .always[/url]
[url=https://bit.ly/2TKdfKF]inexpensive. Salon accessories . to anywhere in the world[/url]
@a

—————

Datum: 29.05.2021

Vložil: Gabrielcom

Titulek: AVN NEWS VIDEO FOR ADULTS

Great site. Chic design. I found a lot of interesting things here. Visit this beautiful site - and rate it
https://tranny-club.xyz
https://xxxed.xyz
https://penet.xyz
https://analbigdick.xyz
https://virginxx.xyz
https://cum-xxx.xyz
https://wifexx.xyz
https://transvestite.xyz
https://fistxxx.xyz
https://bizard.xyz
Wonderful Video

https://torgovaya.xyz/dhgate.com The best store

[url=https://noprost.com/urologiya/bph/asd2-pri-prostatite-otzyvy.html#comment-30483]Internet video player[/url] 4f13243

—————

Datum: 15.05.2021

Vložil: Gabrielcom

Titulek: Internet video player

Great site. Chic design. I found a lot of interesting things here. Visit this beautiful site - and rate it
https://fucksa.xyz
https://vulvaxxx.xyz
https://bottomxxx.xyz
https://vaginaxx.xyz
https://virginxx.xyz
https://bustyp.xyz
https://thumbxxx.xyz
https://boxxx.xyz
https://clitxxx.xyz
https://escortxx.xyz
XXX for adults


https://torgovaya.xyz/dhgate.com The best store
[url=https://film-serialaddic.blogger.hu/2012/02/09/midnight-in-paris#commentform]AVN NEWS VIDEO FOR ADULTS[/url] 2688a4f
^^XxX=+

—————

Datum: 27.04.2021

Vložil: Gabrielcom

Titulek: Wonderful Video

Great site. Chic design. I found a lot of interesting things here. Visit this beautiful site - and rate it
https://xhuster.xyz
https://contraceptive.xyz
https://pissing.xyz
https://pentai.xyz
https://birast.xyz
https://birat.xyz
https://bustyn.xyz
https://hentai-x.xyz
https://assed.xyz
https://stripp.xyz
Wonderful Video


https://torgovaya.xyz/dhgate.com The best store
[url=https://weanmeister.com.au/blogs/weaning-tips/how-to-store-breast-milk?comment=119496441937#comments]Internet video player[/url] a4f1324
^^XxX=+

—————

Datum: 12.05.2018

Vložil: Lucie Ibrahimi

Titulek: Opary a akné

Dobrý den, během 2 let se mi 3x objevil velký opar horního rtu, kvůli kterému jsem byla i 2x hospitalizovaná. Chci najít jiné řešení než léčbu acicloviry a antibiotiky. Taktéž moje pleť má náběh na časté aknózní projevy. Chci se zeptat na nějaké doporučení ošetření, zaujal mě biostimulační laser. Prosím kolik tato metoda stojí a kolikrát je ji třeba podstoupit. Děkuji za odpověď. Je mi 41 let.
lucka-ibr@seznam.cz

—————

Datum: 27.10.2016

Vložil: kristyna

Titulek: 3d makeup-vlaskovani

dobry den chtěla jsem se zeptat zda mohu jit na ošetřeni laserem když mám po permanentnim makeupu-vlaskovani obočí??

—————

Datum: 13.06.2016

Vložil: Julie Vrzalová

Titulek: Metličkové žilky

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, zda je možné ošetření pomocí biostimulačního laseru metličkových žilek a jaká by byla cena zákroku? Dále, zda žilky skutečně vymizí, jelikož jsem již absolvovala jiný zákrok, ale metličky pouze na krátkou dobu vybledly.
Předem děkuji.

—————