Pleťová maska BIOCELL

Pleťová maska Biocell pro hloubkovou hydrataci pleti. Obnovuje rovnováhu ve vlhkosti pleti, zmenšuje póry, zvyšuje odolnost pleti, vyživuje pleť, udržuje ji vláčnou, jasnou a mladistvou. Výtažek z Pseudoalteromonas Antarctica chrání pleť před nízkými teplotami, proto je maska vhodná i do zimního období.


Složení:


Aktivní složky masky Biocell zahrnují kyselinu hyaluronovou s příměsí přírodních extraktů, které se starají o hloubkovou hydrataci pleti:

 • Kyselina hyaluronová: udržuje a obnovuje vlhkost a odolnost pleti, zajišťuje regeneraci a výživu buněk, potlačuje jemné vrásky.
 • Extrakt z Pseudoalteromonas Antarctica podporuje regeneraci pleti, předchází ztrátě vlhkosti, hydratuje a chrání před negativními vlivy nízkých teplot.
 • Extrakt z kořene Pueraria lobata. Tento výtažek má protizánětlivé účinky, tiší pleť, napomáhá udržování celistvosti pleti, zajišťuje mladistvý vzhled a pružnost pleti.
 • Levandulový olej stahuje póry, zlepšuje krevní oběh, podporuje množení buněk, má tišící účinky, uvolňuje stres a únavu, má antiseptické účinky.    
 • Galactoarabinan – přírodní polysacharid, který regeneruje a omlazuje pleť, zlepšuje její vzhled.
 • Pantenol má hydratační, tišící a ozdravný účinek.
 • Vitamín E je silný antioxidant. Chrání pokožku proti volným radikálům, slunci, nebezpečným látkám a
 •  

V případě podráždění pokožky a (nebo) v případě alergií přestaňte masku používat a konzultujte to s dermatologem.

 

O Biocellu

 

Hydratační pleťová maska Biocell s exkluzivními přísadami jako je kyselina hyaluronová, výtažek z Pseudoalteromonas Antarctica, výtažek z kořene Pueraria lobata, levandulový olej, pantenol a vitamín E.

Vysušená pokožka je důsledkem:

 • nepříznivých povětrnostních podmínek (suchý vzduch, horké slunce, mráz, klimatizace)
 • znečištění životního prostředí
 • konzumace velkého množství kávy a alkoholu
 • diet
 • stresu, empatie
 • přirozených procesů stárnutí


I mastná pleť může vysychat. Nedostatečná hydratace zpomaluje procesy obnovení kůže, ta ztrácí elasticitu a stává se náchylná na poškození a stárnutí. Nejen pleť v obličeji, ale i pokožka po celém těle se může vysušit.Vliv kyseliny hyaluronové na pokožkuPro udržení kůže napnuté a mladistvé by měla být řádně hydratována. Kyselina hyaluronová je přírodní substance v naší kůži podobající se gelu, která zodpovídá za její vlhkost a elasticitu. Molekula kyseliny hyaluronové váže a zadržuje množství vody 200 krát vyšší než je sama. Jakmile pokožka ztratí vodu, vytváří se vrásky. Doplněk kyseliny hyaluronové Biocell může napomoct k udržení vlhkosti pokožky, čímž působí jako ochrana pleti před stárnutím. 

Proč je hyaluronový přípravek Biocell tak účinný při hydrataci pokožky? 

Kyselina hyaluronová obsažená v přípravku Biocell je přírodní látkou. Pomocí patentované metody je v Japonsku vysokomolekulární kyselina hyaluronová rozložena na menší molekuly. Klinické a farmakologické testy dokazují, že nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou vnitřní ústrojí snadno vstřebává, lehce se dostane do krve a poté i do kůže.

 

Proč se pokožka vysouší?

Vzhled a stav kůže závisí na všech 3 vrstvách. Přírodní nízkomolekulární hyaluronová kyselina v přípravku BIOCELL se dobře vstřebává z trávicího traktu a krví je transportována ke všem 3 vrstvám – vnější i hlubší vrstvě, tam pomáhá udržovat vlhkost. To je rozdíl od molekul zvlhčujících krémů, které pronikají pokožkou a pouze jejich malé množství projde až do škáry. Proto všechny prostředky působící zevně musejí být doplňovány perorálně přijímanou kyselinou hyaluronovou.

 

 

Hyaluronová kyselina je přirozená látka našeho organizmu, která se vyskytuje v mezibuněčném prostoru celé kůže, mezi vlákny kolagenu a elastinu. V kůži je obsaženo velké množství kyseliny hyaluronové. Její molekula váže množství vody, které je 200x větší než je sama, a tak brání ztrácení vody z organizmu a pomáhá udržet vlhkost a pružnost kůže. Aby byla udržena pružnost a jemnost pokožky, je nutné, aby obsahovala nejméně 10% vody.

 

Při stárnutí množství hyaluronové kyseliny v organizmu klesá, ztrácí se z povrchu kůže i z hlubších vrstev. Pokožka se začíná měnit, protože kolagenová a elastinová vlákna vysychají, a v této fázi se začínají objevovat vrásky. Je dokázáno, že ve věku 50 let organizmus ztratil polovinu množství hyaluronové kyseliny, které obsahoval v mládí.

 

 

ELASTICKÁ VLÁKNA

změny s věkem

 

                                    

 

Proč je dětská pokožka tak perfektní, jemná jako broskev? Je prokázáno, že až 20,8% veškeré vody v organizmu novorozenců je v kůži, zatímco u dospělých je toto množství pouze 8,9%. Zásoby hyaluronové kyseliny v dětské kůži jsou obrovské, proto je jejich kůže tak pružná.

 

Není proto překvapením, že vědci byli tak vytrvalí při výrobě přírodní perorální hyaluronové kyseliny, která pomáhá udržet pružnou a pevnou kůži, obnovit vyváženou vlhkost a potlačit existující vrásky. Přírodní nízkomolekulární hyaluronová kyselina přípravku BIOCELL doplňuje množství kyseliny hyaluronové, které se věkem snížilo, a rovněž podporuje tvorbu přirozené hyaluronové kyseliny v organizmu.

 

Biocell (R) 2009.