Fotoomlazení, fotorejuvenace

Rejuvenace

            KUP fotoomlazení IPL

    

je souhrnný název pro několik postupů. Hlavním principem této neinvazivní metody je tepelné narušení kolagenu v pleti. Důsledkem toho se v pokožce  aktivuje proces hojení a uvolňování látek, které nastartují obnovu škáry kůže. Dochází k povzbuzení buněčné činnosti a tím k tvorbě nových kolagenových a elastinových vláken. Zlepšuje se tak pevnost a pružnost pokožky. K dalším efektům fotorejuvenace patří vymizení pigmentových skvrn a drobných žilek - kuperózy, vyplnění jemných vrásek i jizviček a celkové vypnutí pokožky. Fotorejuvenace, neboli IPL rejuvenace, je velmi šetrná metoda a proto ji lze kombinovat s chemickým peelingem, Diamantovou mikrodermabrazí, ošetřením kosmetickými panoramatickým laserem a aplikací botulotoxinu.

Resurfacing je technologie laserového ošetření pleti, ( je více invazní zákrok nez fotoomlazení- rejuvenace ), při níž je pomocí paprsku erbiového nebo CO2 laseru ozářena svrchní vrstva pokožky. Výsledkem resurfacingu je taktéž vyhlazení vrásek a jizviček, vypnutí pleti a celkové omlazení.

 

Technologií EasyEpil s přístrojem Epil Fast Touch se dělá výhradně rejuvenace (fotorejuvenace) nikoli resufacing! 

 

Fotorejuvenace - fotoomlazení

Jedná se o šetrné zahřívání škáry nízkými dávkami plnospektrální energie. Zdrojem světla je buď intenzivní pulzní světlo (IPL), pulzní barvivový laser nebo diodový laser. Zahříváním dochází k povzbuzení buněk, které produkují kolagenová a elastinová vlákna, startuje se nová tvorba kolagenu a elastinu, vyhlazují se drobné vrásky a pleť se vypíná. Světelná energie je částečně pohlcena v rozšířených žilkách obličeje, čímž dojde k jejich zatavení a následně v několika týdnech k jejich vstřebání. Při fotorejuvenaci jsou částečně odstraněny i pigmentové skvrny na kůži. Doporučený počet návštěv je 3 až 6 krát po 14 dnech. K zahojení po aplikaci fotorejuvenace dochází asi po 5–14 dnech, k výraznému urychlení hojení přistěje následná terapie v solné jeskyni se solnou mlhou. Po zákroku fotoomlazením může být kůže začervenalá až mírně napuchnutá, po 1-2 dnech tato reakce i u citlivějších pletí ustoupí, pro urychlení tohoto procesu doporučujeme ošetření kosmetickým laserem, který podrážděnou a zčervenalou pokožku zklidní .Viditelné výsledky fotoomlazení jsou po 2 až 4 opakováních, kombinace  solná jeskyně  a fotoomlazení IPL s kolagenovou revitalizační maska nebo  maskou BIOCELL  ( min.20min.) ošetřenou panoramatickým laserem považujeme za nejefektivnější.

 

Při FOTOOMLAZENÍ dochází k těmto efektúm: 

  • zjemnění hlubokých vrásek

  • vyhlazení mikrovrásek

  • vyhlazení jizev po neštovicích, úrazech a akne

  • rozjasnění unavené pleti

  • nastartování tvorby nových kolagenových a elastinových vláken

  • odstranění pigmentových skvrn

  • hloubková regenerace kůže

 Kontraindikace 

 

Přístroj Epil Fast Touch


ceník | novinky | kontraindikace | fotoepilace s IPL