Otázky a odpovědi

plati to na jedno osetreni..... trvanlivost to ma 1–5 let… neni to trvale…coz jsem se dozvedela az po koupi voucheru za 10 000… chtela jsem ipl celych nohou…ale nelituji toho…misto nohou-kde mi podle „epilaterky“nic moc neroste, jsem sla do podpazi a na brazilku a muzu jen doporucit…chodim teda do jineho salonu, ale jiz po prvnim sezeni byly hooodne videt vysledky… PO PRVNIM..... a po tech letech to pry neroste tak rychle…takze taky plus…

Děkujeme Vám za vaši zkušenost a připojení se do diskuze.

—————

Petr: Je tato metoda IPL určeno jen pro ženy, nebo i pro muže?

Na přístroji Epil Fast touch, lze provádět fotoepilaci jak pro muže, tak ženy.

—————

Lucie:Dobrý den. Měla bych zájem o odstrenění chloupků na horním rtu. Mám tam ale sluneční pigmentovou skvrnu a ta se mně při každém styku se sluncem znovu objevuje. Takže zda je tato epilace na tomto místě vhodná? pokud ano, kolikrát by se musela opakovat? Děkuji.

Dobrý den, fotoepilace je vhodná i pro vás, přestože se Vám objevuje pigmentová skvrna.Toto ošetření by nemělo tuto pigmentovou skvrnu zviditelnit.U hor­ního rtu je potřeba min. 3 návštěv.Obecně u této partie, bývá u některých klientek nutný větší počet opakování, někdy až 6. Je to závislé např. i na užívání hormonálních léku.U každé klientky se počet návštěv různí. Stačí Vám taková odpověď?

—————