Kontraindikace

Vedlejší účinky ošetření

Vedlejší účinky se vyskytují jen výjimečně, jelikož ošetření je bezpečné a je zaručena ochrana pokožky.

Mezi vzácné vedlejší účinky se řadí mírné zčervenání pokožky bezprostředně po ošetření a může přetrvat až dva dny. Proto je vždy dobré aplikovat po ošetření zklidňující gel.

Mezi extrémní případy se řadí příznaky, které připomínají spáleniny při opalování nebo se mohou objevit popáleniny. Důsledkem těchto vedlejších účinků může dojít k hypopigmentaci nebo hyperpigmentaci, což znamená, že pleť je po ošetření světlejší nebo tmavší. Jedná se o skvrny, které po čase zmizí. Upozorňujeme na to, že k takovýmto vedlejším účinkům dochází především proto, že postižené místo bylo před ošetřením nebo po ošetření vystaveno slunečním paprskům nebo působení solária bez použití opalovacího krému s vysokým faktorem.

 

Kdo na fotoepilaci může a kdo ne

Fotoepilaci si mohou nechat udělat ženy i muži, kteří mají pigmentované chloupky, což znamená blond nebo tmavé. Pokud jsou chloupky nepigmentované, bílé není možné fotoepilaci provést. Ošetření je také závislé na typu kůže (I až IV). Nevyhovující je příliš tmavá kůže.

 

Ošetření se nedoporučuje

Těhotným a kojícím ženám (především z legislativních důvodů), lidem trpícím epilepsii, lidem s čerstvě udělaným tetováním, čerstvě opáleným lidem a osobám  užívajícím antikoagulační léky (léky na ředění krve), nebo léky způsobující přecitlivělost na světlo. Dále se nedoporučuje zákrok IPL epilace osobám trpící cukrovkou, herpes a lidem, kteří mají nebo měli v minulosti kožní vyrážku způsobenou reakcí na světlo.

 

  Výhoda technologie 

je především v tom, že eliminuje selhání lidského faktoru. - Přístroj EasyEpil se pomocí přiložení laserové sondy na pokožku sám vykalibruje podle pigmentace konkrétního zákazníka. Přesným určením fototypu je zaručema maximální účinnost aplikace a zároveň přesně určená dávka výkonu přístroje. Toto vede k maximální ochraně pokožky a vzniku nežádoucích vedlejších účinků.

 

RADA PRO ZÁKAZNÍKY :

Pokud si nejste jisti reakcí na pokožku, požádejte vždy školenou obsluhu o zkušební záblesk. Pokud budete mít alergickou reakci, bude to patrné vždy nejpozději jen do druhého dne. Alergická reakce na světlo se vyskytuje sice velmi zřídka, ale je dobré jí předcházet. Obsluha je vždy natolik vyškolená, že Vás v této zkoušce podpoří a nebude litovat času. Tímto si také vyzkoušíte, že zákrok není bolestivý.

 

fotoepilace  | otázky a odpovědi  | ceník  | zpět na hlavní stranu


Více zde